Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Rolnictwo i leśnictwo
 
 

Informacja dla rolników odnośnie szkód w uprawach rolnych, powstałych w 2021 r. w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych

E-mail Drukuj

Informacja dla rolników odnośnie szkód w uprawach rolnych, powstałych w 2021 r. w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Wsparcie na innowacje w sektorze rolno-spożywczym od NCBR, Szybka ścieżka AGROTECH

E-mail Drukuj

W dniu 21 września 2020 r. w Poznaniu odbędzie się szkolenie dla osób chcących złożyć wniosek aplikacyjny w ramach programu „Szybka ścieżka AGROTECH”. Platforma Przemysłu Przyszłości, jako fundacja Skarbu Państwa, wspiera Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w organizacji konkursu „Szybka ścieżka AGROTECH”, którego budżet wynosi 100 mln zł. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć na projekty B+R z zakresu m.in.: robotyzacji i automatyzacji, cyfryzacji produkcji rolno-spożywczej przyjaznej środowisku.

Czytaj więcej...

Kominikat Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

E-mail Drukuj

Kominikat Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Komunikat.pdf

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

E-mail Drukuj

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.svgMinister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, działając na podstawie § 13v ust. 9 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 stycznia 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Dz. U. poz. 187, z późn. zm.) informuje, iż termin składania przez producentów rolnych, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy, huraganu, gradu, deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi, w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 30% danej uprawy, wniosków o udzielenie pomocy w formie dotacji - zostaje wydłużony do dnia 15.11.2019 r.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 8

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor