Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 13 Czerwca 2021    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Gmina partnerska Ostatnie pożegnanie Madzi – naszej tłumaczki z Węgier
 
 

Ostatnie pożegnanie Madzi – naszej tłumaczki z Węgier

E-mail Drukuj

Pani MadziaDnia 3-go listopada 2011 roku pożegnaliśmy Panią Magdaleną Jakocsne – Dąbrowską, urodzoną w Polsce, a od wielu lat zamieszkałą na Węgrzech. W jej ostatniej drodze odprowadziła ją rodzina, krewni, znajomi, przyjaciele z Wegier, przedstawiciele Towarzystwa Kulturalnego im. Józefa Bema oraz delegacja z zaprzyjaźnionego Bojanowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się na cmentarzu w Isaszeg, wg obrządku odprawionego po polsku i po węgiersku. Magdalena zakończyła swoje życie nagle i niespodziewanie. Była osobą kochającą Polskę i Węgry. Była naszym filarem współpracy pomiędzy Bojanowem a Isaszeg. To ona pomagała nam pielęgnować naszą przyjaźń, zawsze służąc pomocą w rozwiązywaniu trudności językowych. Była z nami od początku naszej współpracy tj. od roku 2007-go. Pani Madzia pozostanie zawsze w naszych sercach, zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla wszystkich którzy ją otaczali.

 Z.K.

ASSZONY KORUSASSZONY KORUS w Bojanowskim ParkuDni Miodu 2010Klub Sportowy Korona w IsaszegPierwsza wizyta kwiecien 2007 IsaszegPrzy grobie polskiego kapitanaSpotkanie delegacji polsko - wegierskiej gmin Bojanw-Isaszeg z Biskupem Andrzejem DziegaSpotkanie w PrzyszowieZwiedzanie Budapesztu z dyrektorami szkolZ wizyt na oddziale dzieciecym w Szpitalu w RzeszowieZ wizyta w Lancucie 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

Dnia 3-go listopada 2011 roku pożegnaliśmy się z Panią Magdaleną Jakocsne – Dąbrowską, urodzoną w Polsce, a od wielu lat zamieszkałą na Węgrzech. W jej ostatniej drodze odprowadziła ją rodzina, krewni, znajomi, przyjaciele z Wegier, przedstawiciele Towarzystwa Kulturalnego im. Józefa Bema oraz delegacja z zaprzyjaźnionego Bojanowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się na cmentarzu w Isaszeg, wg obrządku odprawionego po polsku i po węgiersku. Magdalena zakończyła swoje życie nagle i niespodziewanie. Była osobą kochającą Polskę i Węgry. Była naszym filarem współpracy pomiędzy Bojanowem a Isaszeg. To ona pomagała nam  pielęgnować naszą przyjaźń, zawsze służąc pomocą w rozwiązywaniu trudności językowych. Była z nami od początku naszej współpracy tj. od roku 2007-go. Pani Madzia pozostanie zawsze w naszych sercach, zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla wszystkich którzy ją otaczali.

 

                                                                                                                Z.K.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor