Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Lipca 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Informacja ws. ewidencji gruntów i budynków w Gminie Bojanów
 
 

Informacja ws. ewidencji gruntów i budynków w Gminie Bojanów

Informacja Starosty Stalowowolskiego o wyłożeniu do wglądu projektów operatów modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych: Cisów Las, Laski, Korabina, Gwoździec, Maziarnia, Bojanów, Stany, Przyszów w jednostce ewidencyjnej Bojanów, Powiat StalowowolskiInformacja Starosty Stalowowolskiego o wyłożeniu do wglądu projektów operatów modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych: Cisów Las, Laski, Korabina, Gwoździec, Maziarnia, Bojanów, Stany, Przyszów w jednostce ewidencyjnej Bojanów, Powiat Stalowowolski.

Starosta stalowowolski zgodnie z art. 24a ust.: 4-6 ustawy z 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity w: Dz.U. z 2020 r. poz. 2052 ze zmianami) informuje, że projekty operatów opisowo-kartograficznych dla obrębów ewidencyjnych: Cisów Las, Laski, Korabina, Gwoździec, Maziarnia, Bojanów, Stany, Przyszów w jednostce ewidencyjnej Bojanów, Powiat Stalowowolski, zostaną wyłożone do wglądu dla wszystkich zainteresowanych w okresie:

od 16.06.2021 r. do 06.07.2021 r., w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.00 – 15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15 w Stalowej Woli (pok. nr 2 i 3).

Każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projektach operatów opisowo-kartograficznych, w okresie wyłożenia projektu może się z nimi zapoznać, uzyskać niezbędne wyjaśnienia oraz zgłosić uwagi i wnioski do tych danych.

Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych, gdyż ujawnienie na tym etapie postępowania ewentualnych błędów i nieprawidłowości pozwoli na wyeliminowanie ich przed zakończeniem wszystkich prac modernizacyjnych.

Osoby zgłaszające się do zapoznania z dokumentacją winny posiadać dokument tożsamości i dokument potwierdzający własność nieruchomości oraz dokumenty dotyczące budynków i lokali. W imieniu osób nieobecnych mogą występować odpowiednio upoważnieni pełnomocnicy.

Niestawienie się w terminie i miejscu określonym w niniejszym zawiadomieniu nie stanowi przeszkody do kontynuowania postępowania modernizacyjnego ewidencji gruntów i budynków w w/w obrębach ewidencyjnych.

Po upływie terminu wyłożenia projektów operatów opisowo-kartograficznych stają się operatem ewidencji gruntów.

UWAGA! Ze względu na ograniczenia związane z utrzymującym się stanem epidemii w celu uzgodnienia uczestnictwa w wyłożeniu należy skontaktować się telefonicznie pod nr tel.: 510 283 632 lub 17 862 78 42 w godzinach 8.00-15.00 od poniedziałku do piątku, bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje można uzyskać również pod nr tel.: 15 643 36 12.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor