Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Lipca 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Nowości w bibliotece
 
 

Nowości w bibliotece

W ubiegłym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 000 złotych, ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznychW ubiegłym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Bojanowie otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 000 złotych, ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych. Dzięki regularnemu udziałowi biblioteki w programie i znacząco wyższej kwocie niż w latach ubiegłych, zbiory biblioteki w Bojanowie oraz jej filiach w Gwoźdźcu, Maziarni, Przyszowie i Stanach wzbogaciły się o 468 pozycji książkowych.

Zakupiono poczytne książki zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Mimo wprowadzonych obostrzeń w związku z pandemią, w minionym roku wzrosła liczba czytelników i wypożyczeni co nas bibliotekarzy bardzo cieszy.  Serdecznie zapraszamy do wypożyczania i odwiedzin strony internetowej biblioteki www.gbp.bojanow.pl, gdzie znajdą Państwo szczegóły dotyczące zakupionych nowości oraz katalog online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu dokonacie zamówień i rezerwacji. Danuta Kobylarz

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor