Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Lipca 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Wręczenie odznaczeń dla ŚDS W Bojanowie
 
 

Wręczenie odznaczeń dla ŚDS W Bojanowie

24 września 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - uroczystość nadania Odznaczeń Państwowych za Długoletnią Służbę pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie. Udział w wydarzeniu wzięli: Wicewojewoda Podkarpacki Pani Jolanta Sawicka, władze samorządowe -Wójt Gminy Bojanów Pan Sławomir Serafin ,Przewodniczący Rady Gminy Bojanów Pan Emil Bieleń, a także lokalni samorządowcy, pracownicy i uczestnicy ŚDS. Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja multimedialna przedstawiająca działalność placówki, dzięki której zebrani goście mieli okazję przekonać się, jaki ogrom pracy wkładany jest każdego dnia na rzecz osób z niepełnosprawnościami i potrzebujących pomocy i wsparcia  z terenu naszej gminy. Po prezentacji nastąpiła uroczystość wręczenia Odznaczeń Państwowych zasłużonym pracownikom ŚDS. Medalami odznaczono sześciu pracowników za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta RP, dokonała wicewojewoda podkarpacki Pani Jolanta Sawicka.24 września 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojanowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - uroczystość nadania Odznaczeń Państwowych za Długoletnią Służbę pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie. Udział w wydarzeniu wzięli: Wicewojewoda Podkarpacki Pani Jolanta Sawicka, władze samorządowe -Wójt Gminy Bojanów Pan Sławomir Serafin ,Przewodniczący Rady Gminy Bojanów Pan Emil Bieleń, a także lokalni samorządowcy, pracownicy i uczestnicy ŚDS.

Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja multimedialna przedstawiająca działalność placówki, dzięki której zebrani goście mieli okazję przekonać się, jaki ogrom pracy wkładany jest każdego dnia na rzecz osób z niepełnosprawnościami i potrzebujących pomocy i wsparcia  z terenu naszej gminy. Po prezentacji nastąpiła uroczystość wręczenia Odznaczeń Państwowych zasłużonym pracownikom ŚDS. Medalami odznaczono sześciu pracowników za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta RP, dokonała wicewojewoda podkarpacki Pani Jolanta Sawicka.

Złotym medalem:
Pani Elżbieta Pistor – Kierownik ŚDS w Bojanowie,
Srebrnymi medalami:
Pani Krystyna Jaskot,
Pan Kazimierz Majdański,
Pani Alina Szczęch,
Pani Leokadia Ziętek
Brązowym medalem :
Pani Marta Marut.

„Państwa praca wymaga wielkiego poświęcenia, cierpliwości, szacunku do drugiego człowieka. Państwo podajecie tę dłoń z wielkiego serca – tego nie można udawać, tutaj pracują ludzie nieprzypadkowi. To jest dom wielkiej miłości dla osób potrzebujących. Bardzo za Tę pracę Państwu dziękuję.” Podkreśliła wicewojewoda gratulując wyróżnionym podczas uroczystości.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor