Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 29 Lipca 2021    |    Imieniny: Marta, Olaf, Flora
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Slider wiadomości TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE BASENU I HALI
 
 

TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE BASENU I HALI

Przy budowie hali sportowej i pływalni w Stanach trwają prace wykończeniowe. W ostatnich miesiącach wykonana została stolarka okienna, tynki, aktualnie wykonywane są instalacje elektryczne oraz sanitarne a także elewacje. Wkrótce w szatniach i łazienkach rozpocznie się układanie płytek. Gmina na realizację zadania otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 4 085 700,00 zł.Przy budowie hali sportowej i pływalni w Stanach trwają prace wykończeniowe. W ostatnich miesiącach wykonana została stolarka okienna, tynki, aktualnie wykonywane są instalacje elektryczne oraz sanitarne a także elewacje. Wkrótce w szatniach i łazienkach rozpocznie się układanie płytek. Gmina na realizację zadania otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 4 085 700,00 zł.

 

Przy budowie hali sportowej i pływalni w Stanach trwają prace wykończeniowe. W ostatnich miesiącach wykonana została stolarka okienna, tynki, aktualnie wykonywane są instalacje elektryczne oraz sanitarne a także elewacje. Wkrótce w szatniach i łazienkach rozpocznie się układanie płytek. Gmina na realizację zadania otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 4 085 700,00 złPrzy budowie hali sportowej i pływalni w Stanach trwają prace wykończeniowe. W ostatnich miesiącach wykonana została stolarka okienna, tynki, aktualnie wykonywane są instalacje elektryczne oraz sanitarne a także elewacje. Wkrótce w szatniach i łazienkach rozpocznie się układanie płytek. Gmina na realizację zadania otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 4 085 700,00 zł

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor