Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Lipca 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Absolutorium dla Wójta Gminy Bojanów
 
 

Absolutorium dla Wójta Gminy Bojanów

Rada Gminy Bojanów na XXVII sesji w dniu 12 czerwca 2014 r. udzieliła absolutorium Wójtowi Gminy Bojanów Panu Sławomirowi Serafin z tytułu wykonania budżetu za rok 2013 Zanim doszło do głosowania, radni wysłuchali wszystkich niezbędnych sprawozdań w tym m.in. informacji o stanie bezpieczeństwa publicznego na terenie gminy, sprawozdań z działalności gminnych jednostek organizacyjnych, informacji o stanie mienia gminy. Zapoznali się również z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej. Większość radnych poparła wójta, przeciw zagłosowały tylko dwie osoby.

Tuż po głosowaniu na Sali obrad rozległy się oklaski, a przewodniczący rady gminy Emil Bieleń pogratulował wójtowi otrzymania absolutorium. – To był dobry rok dla naszej gminy – ocenił Sławomir Serafin. Zaplanowane na rok 2013 dochody gminy zostały zrealizowane niemal w 99 procentach. Zaplanowane wydatki zrealizowano w 84 procentach z uwagi na przesunięcie terminu oddania do użytkowanie stacji uzdatniania wody. Stąd środki na realizację tej inwestycji zostały przesunięte do budżetu na 2014 rok. Obecnie stacja uzdatniania wody jest już oddana do użytku, a całość wydatków dotycząca tego zadania została rozliczona.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor