Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Września 2021    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Kolejne remonty dróg gminnych
 
 

Kolejne remonty dróg gminnych

Stany25 kwietnia Wójt Gminy Bojanów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy  podpisał umowę  z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg i Mostów S.A. z Żołyni na remont prawie  3 km dróg gminnych w msc. Bojanów i Stany. W Bojanowie inwestycją objęte zostaną ulice Ługowa i Podleśna , z kolei w Stanach remont będzie dotyczył ulic: Kopanina,  Strażacka, Zamknięta, Smugowa i Dąbalska.

Ulica Kopanina w Stanach na odcinku 980 m zostanie wyremontowana ze środków Ministerstwa Administracji I Cyfryzacji w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.  W odniesieniu zaś do ulicy Strażackiej, Zamkniętej, Smugowej i Dąbalskiej naprawione zostaną w szczególności odcinki po wykonanych w latach 2010-2011 robotach kanalizacyjnych w związku z powyższym z uwagi na trwający jeszcze okres gwarancyjny, w kosztach remontu będzie partycypować Wykonawca robót firma POL-AQUA z Warszawy. Na wszystkich odcinkach dróg zostanie wykonana podbudowa oraz nawierzchnia asfaltowa, a w miejscach gdzie przebiega  kanalizacja sanitarna dodatkowym wzmocnieniem będzie połączenie konstrukcji jezdni geosyntetykiem. Mieszkańcy Bojanowa i Stanów będą się mogli cieszyć wyremontowanymi odcinkami dróg już w wakacje. Remont potrwa do 24 czerwca br. Wartość całkowita tego zadania to niespełna 530 tys. zł.

Ulica

Ulica Ługowa w Bojanowie

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor