Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 17 Luty 2019    |    Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Rewitalizacja Konsultacje projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bojanów
 
 

Konsultacje projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bojanów

E-mail Drukuj

W związku z zakończeniem prac nad projektem „Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bojanów” prosimy o zgłaszanie uwag do dokumentu przy wykorzystaniu niniejszego formularza. Program rewitalizacji powstawał przy udziale mieszkańców oraz reprezentantów różnych środowisk społecznych i gospodarczych gminy. Rewitalizacja jest procesem, który powinien być realizowany na obszarach, gdzie występują w ponadprzeciętnej skali problemy społeczne oraz powiązane z nimi problemy gospodarcze, przestrzenne i środowiskowe.

Dlatego, w wyniku przeprowadzonych analiz przyjęto, że program rewitalizacji będzie realizowany w sołectwach: Stany, Gwoździec, Kozły - Załęże, Burdze, Cisów Las. Na potrzeby formułowania programu zrealizowano cykl spotkań oraz badania ankietowe na temat sytuacji i problemów miejscowości, w których udział wziąć mógł każdy z mieszkańców obszarów przeznaczonych do rewitalizacji. Proces konsultacji społecznych projektu strategii domyka prace nad programem oraz stwarza szanse na możliwie pełne uwzględnienie oczekiwań mieszkańców w finalnej wersji opracowania.  Zapraszamy do zapoznania się z treścią dokumentu, który jest dostępny na stronie internetowej www.bojanow.pl oraz jest dostępny w Urzędzie Gminy w Bojanowie. Formularz uwag znajduje się pod linkiem UWAGI 

Formularz prosimy uzupełnić do dnia 16.05.2017 r.

Rewitalizacja Bojanów.doc

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor