Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 22 Marzec 2018    |    Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
 
 

Dzień Rodziny - 4 czerwca 2017 r.

E-mail Drukuj

sds10Delegacja z naszego Domu wzięła udział w obchodach Święta Rodziny, które zorganizował Dom Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła w Stalowej Woli.  Z wielką przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia aby wspólnie świętować ten ważny dla każdego dzień. Piknik rodzinny uprzyjemniała nam „Olek Orkiestra” a także gościnne występy grupy ludowej „Niżanie” oraz grupa młodzieży z terenu naszej gminy zabawnymi skeczami.  Mieliśmy możliwość porozmawiać z mieszkańcami naszej gminy, którzy obecnie przebywają w Domu Pomocy Społecznej.

sds11

sds12

sds13

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor