Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2017    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
 
 

Sukces uczestniczki Środowiskowego Domu

E-mail Drukuj

obrazW poniedziałek 10 kwietnia 2017 roku na zaproszenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uczestniczka ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie Pani Grażyna Puzio wraz z Panią Kierownik Elżbietą Pistor i terapeutą Panią Pauliną Bednarz wzięły udział w uroczystym rozdaniu nagród i wystawie prac laureatów konkursu plastycznego „Rodzina w moich oczach”, którego organizatorem była Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Elżbieta Rafalska. Rozdanie nagród i wystawa prac miała miejsce w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs plastyczny Minister Rodziny ,Pracy i Polityki Społecznej pn. „ Rodzina w moich oczach”

E-mail Drukuj

„RODZINA W MOICH OCZACH” -Ogólnopolski konkurs plastyczny ogłoszony przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Do udziału w konkursie Minister zaprosiła mieszkańców domów pomocy społecznej i uczestników ośrodków wsparcia z całego kraju. Każdy dom pomocy społecznej lub ośrodek wsparcia mógł zgłosić do konkursu 8 prac z niżej wymienionych kategorii:

Czytaj więcej...

DZIEN KOBIET- 8 MARCA

E-mail Drukuj

P13004728 marca- Międzynarodowy Dzień Kobiet, połączyliśmy z obchodami Dnia Mężczyzn , który wypada 10 marca. Z tej okazji nasze panie przygotowały Koncert Życzeń dla Panów i słodki poczęstunek. Panowie zaś odwdzięczyli się wykonaniem piosenki . Później postanowiliśmy sprawdzić jak się ma odwieczna walka kobiet i mężczyzn o tzw. „rację”. Drużyny przeciwne wzięły udział w konkurencjach przygotowanych specjalnie na ten dzień- było więc:

Czytaj więcej...

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

E-mail Drukuj

P130037028 lutego to ostatni dzień Karnawału- prawdziwe Ostatki. Z tej okazji przygotowaliśmy w naszym ŚDS- dyskotekę.  Jak to na imprezach ostatkowych zazwyczaj bywa- nie mogło zabraknąć zabaw. Przygotowaliśmy więc taniec par na gazetach do różnego typu muzyki. Uwierzcie zatańczyć „kaczuszki” czy „zbójnickiego” z partnerem na kartce wielkości A4 to niełatwe zadanie a mając jeszcze między plecami lub kolanami balon to już zadanie na wyższym poziomie. P. Grzegorz i p.Danusia są w tym niepokonani. Budząca salwy śmiechu była konkurencja z przeplataniem wełny przez rękawy i wspólnym tańcu – poplątańcu.

Czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY W STYLU PRL

E-mail Drukuj

P130023022 lutego odpowiedzieliśmy na 4 zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Spiach, który organizował z okazji kończącego się karnawału, bal karnawałowy. Tematem przewodnim imprezy były lata PRL. Wystroiliśmy się więc w wielobarwne koszule, spodnie dzwony, długie włosy, plisowane spódnice i ruszyliśmy na imprezę. Wystrój Sali balowej nawiązywał do lat minionych- porozwieszane tabliczki informacyjne z hasłami mobilizacyjnymi m.in. „Dbaj o zdrowie- tęp muchy”, „Pamiętaj- zakład pracy Twoim drugim domem”, „Rzeczy niemożliwe robimy od ręki- na cuda trzeba trochę poczekać”,

Czytaj więcej...

Strona 1 z 17

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor