Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 18 Luty 2019    |    Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Działalność Gospodarcza Poradnik przedsiębiorcy
 
 

Komunikat w sprawie pobierania opłat za wpis do „prywatnych” rejestrów przedsiębiorców

E-mail Drukuj

W obrocie gospodarczym mnożą się kolejne firmy „prowadzące rejestry”. Firmy te wykorzystują fakt rejestracji przedsiębiorców będących osobami fizycznymi w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Prowadząc działalność gospodarczą pod różnego rodzaju firmami zawierającymi określenia typu – Krajowy Rejestr Pracodawców, Rejestr Polskich Firm, Rejestr Polskich Podmiotów, Krajowy Rejestr Firm, Centralna Ewidencja i Rejestr itp. – kierują do zarejestrowanych w CEIDG przedsiębiorców korespondencję z wezwaniem do zapłaty.

Czytaj więcej...

Poradnik Przedsiębiorcy

E-mail Drukuj

Rejestracja firmy – nowe przepisy

Od 1 lipca do końca 2011 roku trwało przenoszenie danych z Gminnej Ewidencji Działalności Gospodarczej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej o funkcjonujących przedsiębiorcach (aktywnych i zawieszonych). Z dniem przeniesienia do CEIDG wpisu, wójt przestawał być organem ewidencyjnym dla przedsiębiorcy, którego wpis przeniesiono.

Czytaj więcej...

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor