Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2022    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Dotacja dla gminy w ramach programu "Cyfrowa Gmina"
 
 

Dotacja dla gminy w ramach programu "Cyfrowa Gmina"

Gmina Bojanów otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 228629,99 złotych w ramach rządowego programu „Cyfrowa Gmina”, które zostanie przeznaczone na zadania związane z cyfryzacją urzędu gminy oraz szkół z terenu Gminy. Środki te mają zapewnić zakup sprzętu i oprogramowania niezbędnego do cyberbezpieczeństwa i sprawnego funkcjonowania gminy. Głównym celem projektu jest wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg w celu wyłonienia dostawcy sprzętu.Gmina Bojanów otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 228629,99 złotych w ramach rządowego programu „Cyfrowa Gmina”, które zostanie przeznaczone na zadania związane z cyfryzacją urzędu oraz szkół z terenu gminy. Środki te mają zapewnić zakup sprzętu i oprogramowania niezbędnego do cyberbezpieczeństwa i sprawnego funkcjonowania gminy. Głównym celem projektu jest wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg w celu wyłonienia dostawcy sprzętu.

loga cyfrowa

Projekt "Cyfrowa gmina" jest finansowany ze środków Eurpejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor