Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 22 Maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Już w sobotę "Drzewko za makulaturę”
 
 

Już w sobotę "Drzewko za makulaturę”

Już w sobotę "Drzewko za makulaturę”Bez, borówka amerykańska, cis, dereń, hibiskus, morwa biała, świerk srebrny – te sadzonki będzie można otrzymać za makulaturę już w najbliższą sobotę 7 maja. Przed nami kolejna edycja organizowanej przez Powiat Stalowowolski akcji „Drzewko za makulaturę”.

– Wracamy z naszą akcją, po dwóch latach przerwy związanej z pandemią. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców, na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie! Warto nadmienić, że w poprzednich latach, łącznie w ramach tej akcji Powiat Stalowowolski rozdał około 40 tysięcy sadzonek drzew i krzewów, za które uczestnicy akcji przekazali nam do recyklingu ponad 150 ton makulatury. Jeszcze raz wszystkich zapraszam do udziału! – zachęca wicestarosta Mariusz Sołtys.

Akcja „Drzewko za makulaturę – 2022” odbędzie się 7 maja (sobota). Organizatorem jest oczywiście Powiat Stalowowolski, ale tak, jak w poprzednich edycjach, niezawodnym partnerem przedsięwzięcia jest Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, który nie tylko przygotuje interesujące stoisko promocyjne, ale przede wszystkim zapewni sprawny odbiór makulatury. Będzie ona przyjmowana od godziny 9.00 w dwóch  punktach na terenie miasta  tj.: w Rupieciarni przy ul. 1 Sierpnia 18 A oraz na terenie Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych  przy ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 25.

Osoby, które planują dowieźć makulaturę samochodami, są proszone o dostarczenie jej na teren Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych przy ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 25, z uwagi na to, że jest tam duży plac manewrowy. Pieszych i rowerzystów, którzy mają mniejsze ilości makulatury, zapraszamy do Rupieciarni przy ul. 1 Sierpnia 18 A. Tradycyjnie  przygotowanych zostanie  kilka punktów wagowych, co znacznie oszczędzi czas oczekiwania w kolejce.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor