Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2021    |    Imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Spotkanie informacyjne online dla przedsiębiorców zainteresowanych aktywizacją w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania
 
 

Spotkanie informacyjne online dla przedsiębiorców zainteresowanych aktywizacją w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na webinarium – spotkanie informacyjne online „100% NA DOSTĘPNOŚĆ. Fundusze Europejskie na aktywizację przedsiębiorców w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania. Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja na lata 2014-2020”.

Spotkanie/webinarium odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godz. 10.00 –11.00 (zgłoszenia przyjmowane będą do 27 stycznia do godz. 14.00).

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem w postaci szkoleń i indywidualnego doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) i ich pracowników w zakresie planowania strategii rozwoju, wdrażania i komercjalizacji produktów i usług z uwzględnieniem rozwiązań wykorzystujących projektowanie uniwersalne oraz technologie kompensacyjne i asystujące.

Wsparcie oferowane w ramach projektu stanowi pomoc de minimis dla uczestniczących przedsiębiorstw. Program jest w 100% dofinansowany ze środków funduszy unijnych. W szczególności na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców z województwa podkarpackiego.
Najważniejsze kwestie przedstawi dla Państwa ekspert – Pani Anna Rozborska – przedstawiciel Operatora Działania 2.21 PO WER dla województwa podkarpackiego firmy Utilitia Sp. z o.o.

Program webinarów:

  • Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach - PO Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
  • Kto może uzyskać dofinansowanie? - kryteria wyboru
  • Przeznaczenie wsparcia
  • Wysokość wsparcia
  • Terminy rekrutacji
  • Proces aplikowania o dofinansowanie

Organizator webinarów:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 8639-400 Tarnobrzeg
tel.: 798 771 220, 798 771 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link do zapisu: http://fundusze.podkarpackie.pl/index.php/11-gpi-rzeszow/akualnosci/1904-webinarium-100-na-dostepnosc-fundusze-europejskie-na-aktywizacje-przedsiebiorcow-w-obszarze-technologii-asystujacych-i-kompensacyjnych-oraz-uniwersalnego-projektowania

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor