Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 17 Stycznia 2022    |    Imieniny: Piotr, Małgorzata
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Zarezerwuj wizytę w wydziale komunikacji przez Internet
 
 

Zarezerwuj wizytę w wydziale komunikacji przez Internet

Od dnia 4 stycznia 2021r. zacznie obowiązywać elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli. System umożliwi klientom umawianie się na konkretny dzień i godzinę. Wydział Komunikacji to najbardziej oblegany wydział w całym Starostwie Powiatowym. Każdego dnia obsługujemyokoło 200 osób. Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzeniu elektronicznej rezerwacji wizyt, teraz będzie łatwiej i bezpieczniej na przykład zarejestrować samochód, czy wymienić prawo jazdy. Mieszkańcy nie będą musieli ustawiać się w kolejkach i narażać się na oczekiwanie w dużej grupie osób. Teraz wystarczy, że zarezerwujemytermin przez Internet i zjawimy się w urzędzie w określonym dniu i godzinie. Podobne systemy stosowane są również w wielu innych urzędach, choćby w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie.

Jak zarezerwować wizytęw Wydziale Komunikacji? Najpierw, warto zapoznać się z procedurą załatwiania sprawy opisaną w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Stalowowolskiego i skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Następnie, zainteresowany musi wejść na stronę internetową https://kolejka.stalowowolski.pl, podać swoje dane osobowe –imię i nazwisko oraz adres e-mail bądź numer telefonu komórkowego, a na koniec wybrać któryś z dostępnych terminów. Po dokonaniu rezerwacji, na podany adres e-mail bądź numer telefonu, mieszkaniec otrzyma potwierdzenie wraz z numerem zgłoszenia. Ów numer zgłoszenia będzie niezbędny, gdy przybędziemy dostarostwa na umówioną wizytę.To dlatego, że przywołanie do obsługi następuje poprzez wyświetlenie na monitorach umieszczonych w urzędzie właśnie tego numeru zgłoszenia, który otrzymaliśmy rezerwując wizytę. Obok numeru, na monitorach będzie wyświetlał się również numer stanowiska, do którego trzeba się zgłosić.Istotne jest to, że do każdej sprawy załatwianej w Wydziale Komunikacji,należy mieć dokonaną oddzielną rezerwacjęwizyty. Stąd też,w przypadku gdy chcemy jednego dnia zarejestrować np. dwa pojazdy,powinniśmy zarezerwowaćwizytę na dwie oddzielne sprawy.

W przypadku niestawienia się w wyznaczonym dniu i godzinie, wizyta zostanie anulowana. Aby załatwić sprawę, należy ponownie umówić się na kolejny termin. Zachęcamy jednak, aby informować nas wcześniej o rezygnacji z umówionej wizyty, dzięki czemu zwolniony termin będzie mógł zostać wykorzystany przez innego mieszkańca. Odwołać wizytę można na trzy sposoby: klikając w link „Anuluj wizytę”, który otrzymamy pocztą e-mail podczas dokonywania rezerwacji, poprzez stronę https://kolejka.stalowowolski.pl, bądź telefonicznie, dzwoniąc na numery tel. 576164126 lub 576164824.

Co ważne, na te same numery telefonu mogą kontaktować się również te osoby, które nie mają możliwości samodzielnie zarezerwować wizyty z przyczyn technicznych, np. nie mają komputera bądź dostępu do Internetu.W takim przypadku można właśnie zadzwonić na wskazane numery, bądź zgłosić się osobiście. Wtedy urzędnik zarezerwuje wizytę w imieniu petenta.

Najwygodniej jednak i najszybciej, będzie umówić się samodzielnie, za pośrednictwem strony https://kolejka.stalowowolski.pl, poprzez którą już od dnia 28 grudnia 2020 r. będzie można rezerwować elektronicznie wizyty w Wydziale Komunikacji. System będzie umożliwiał umówienie terminu od 4 stycznia 2021 roku.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor