Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 12 Maja 2021    |    Imieniny: Joanna, Dominik, Pankracy
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Zmiana funkcjonowania Urzędu Gminy
 
 

Zmiana funkcjonowania Urzędu Gminy

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno petentów  jak i urzędników, w Urzędzie Gminy Bojanów  stosuje się organizację bezpośredniej obsługi interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu epidemii.  Zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Bojanów przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.W związku ze znacznym wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 oraz wprowadzeniem od 10 października br. na terenie całej Polski tzw. „strefy żółtej” zwracam się do Państwa z gorącym apelem o przestrzeganie wprowadzonych rygorów sanitarnych oraz rozważenie ograniczenia lub zawieszenia działań o charakterze nieobowiązkowym. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno petentów jak i urzędników, w Urzędzie Gminy Bojanów stosuje się organizację bezpośredniej obsługi interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Bojanów przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. 

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:
adres: ul. Parkowa 5
37-433 Bojanów
ePUAP: /1w482ydoeq/skrytka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 15 870 83 26

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad  i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt  w Urzędzie.

Dziękuję za wyrozumiałość.
Z poważaniem Sławomir Serafin Wójt Gminy Bojanów

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor