Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 5 Czerwca 2020    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Portal IRZ Plus dla rolników
 
 

Portal IRZ Plus dla rolników

Portal IRZPortal IRZplus umożliwia posiadaczom zwierząt: - wgląd do danych swojej siedziby stada, - przegląd danych zwierząt znajdujących się w siedzibie stada, - zgłaszanie zdarzeń zwierzęcych bez konieczności wychodzenia z domu i w dowolnym czasie, - przegląd zgłoszonych zdarzeń, - składanie zapotrzebowania na numery kolczyków dla bydła, owiec i kóz lub ich duplikatów, -zamawianie duplikatów paszportów dla bydła, - sprawdzanie złożonych przez siebie dyspozycji. - składanie spisu stanu stada świń.

Portal IRZplus jest nieodpłatnym narzędziem udostępnionym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dostępnym całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Portal IRZplus jest dostępny pod adresem: https://irz.arimr.gov.pl W obecnej sytuacji epidemiologicznej kraju w trosce o zdrowie rolników Agencja zachęca posiadaczy zwierząt do korzystania z portalu. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie załączonej informacji na tablicach informacyjnych w placówkach oraz jeżeli będzie to możliwe, na stronie internetowej urzędu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor