Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 5 Czerwca 2020    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Azbest 2020- nabór wniosków
 
 

Azbest 2020- nabór wniosków

Wójt Gminy Bojanów, informuje, że zamierza ubiegać się o przyznanie dla osób fizycznych i osób prawnych środków na likwidację wyrobów zawierających azbest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Dlatego też każdy, kto ma na swojej posesji zeskładowane na palecie wyroby zawierające azbest może starać się o dofinansowanie w zakresie zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów w 2020 r.

 Wnioski o udzielenie wsparcia należy złożyć do dnia 08.05.2020 r. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa wnioski należy składać drogą pocztową lub bezpośrednio do skrzynki podawczej znajdującej się w Urzędzie Gminy Bojanów, elektroniczną na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanu wniosku z czytelnym podpisem, po uprzednim kontakcie z pracownikiem Urzędu Gminy Bojanów pod nr tel. 158708326 wew.31

WAŻNE!

  1. Warunkiem realizacji projektu jest pozyskanie przez Gminę Bojanów dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
  2. Sposób i zakres realizacji wniosku będzie uzależniony od wielkości pozyskanego przez Gminę Bojanów na rok 2020 dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Rzeszowie.
  3. Pracami związanymi z usuwaniem wyrobów zajmie się firma wyłoniona przez urząd.

 Wniosek azbest.doc

Oświadczenie o tytule prawnym.doc

Załącznik nr 2 do wniosku.doc

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor