Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 11 Lipca 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Otwarcie i poświęcenie nowej części szkoły
 
 

Otwarcie i poświęcenie nowej części szkoły

Slajder1W niedzielę 1 września br. odbyło się oficjalne otwarcie nowej części szkoły podstawowej w Gwoźdźcu. Prace przy budowie nowego skrzydła szkoły trwały od czerwcu 2018 roku i zakończyły się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem robót w lipcu tego roku. Istniejący drewniany budynek szkoły, który nota bene właśnie 1 września 1949 roku czyli 70 lat temu został oddany do użytkowania, zyskał pięć nowoczesnych sal, w tym jedną przeznaczoną do zajęć z wychowania fizycznego oraz dwie łazienki.


W czasie uroczystości symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Sławomir Serafin, Przewodniczący Rady Emil Bieleń, Proboszcz Parafii Spie ks. Marek Sikora, Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego. Nową część obiektu poświęcił ks. Marek Sikora. Uroczystość otwarcia zaszczycili ponadto Radni gminni, sołtysi, dyrektorzy szkół z terenu gminy Bojanów, grono pedagogiczne PSP w Gwoźdźcu, wychowankowie szkoły wraz z rodzicami, licznie zgromadzeni mieszkańcy Gwoźdźca, Cisowego Lasu. Przez całe niedzielne popołudnie i wieczór na placu przy Domu Kultury w Gwoźdźcu trwał piknik rodzinny zorganizowany na tę okoliczność przez Sołectwo, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych , Gminny Ośrodek Kultury oraz Wójta Gminy Bojanów. Ten uroczysty dzień z pewnością na długo zapisze się w pamięci mieszkańców.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor