Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2022    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Slider wiadomości PONAD 205 TYSIĘCY ZŁ. DLA GMINY BOJANÓW
 
 

PONAD 205 TYSIĘCY ZŁ. DLA GMINY BOJANÓW

PONAD 205 TYSIĘCY ZŁ. DLA GMINY BOJANÓWDzięki inicjatywie i zaangażowaniu Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Pana Marcina Warchoła do gminy Bojanów trafi  205 680 zł na Remont drogi gminnej  nr 101131R Bojanów – Pietropole na odcinku o długości prawie 2 km.  Zadanie będzie realizowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia z Nadleśnictwem Nowa Dęba z wykorzystaniem środków pochodzących z funduszu leśnego.  W dniu 11 kwietnia br. Pan Marcin Warchoł przekazał na ręce Wójta Gminy Bojanów Pana Sławomira Serafin promesę dotyczącą wsparcia finansowego remontu tego prawie 2 kilometrowego odcinka drogi gminnej.

Środki pochodzą z Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Nowa Dęba,  w ramach wspomagania przez Lasy Państwowe administracji publicznej.

- Gratuluję Mieszkańcom nowych inwestycji i wierzę, że przekazane wsparcie jest szansą na unowocześnienie infrastruktury technicznej, która bezpośrednio wpłynie na poprawę komunikacji oraz jakości życia w naszym regionie- mówił w trakcie spotkania pan minister.

W spotkaniu uczestniczyli również Pan Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm, przedstawiciel Nadleśnictwa Nowa Dęba Pan Radosław Korzeniewicz Zastępca Nadleśniczego oraz Pan Robert Sałęga Kierownik Referatu Infrastruktury Technicznej UG.

Przyznane dofinansowanie stanowi 80 procent kosztów kwalifikowalnych  przedsięwzięcia.  Wartość zadania zweryfikuje procedura udzielenia zamówienia publicznego, którą Gmina Bojanów przeprowadzi po sfinalizowaniu opracowania dokumentacji projektowej Zamówienie publiczne planowane jest do przeprowadzenia na przełomie maja i czerwca br. z  przewidywanym terminem zakończenia październik na 2022 r.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor