Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 7 Lipca 2020    |    Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności Wigilijne spotkanie oraz Złote Gody
 
 

Wigilijne spotkanie oraz Złote Gody

Spotkanie wigilijno-opłatkowe dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych z terenu gminy Bojanów organizowanie przez Urząd Gminy Bojanów i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wpisało się na stałe w kalendarz gminnych uroczystosci. W niedzielę 15 grudnia 2019 r. w Zajeździe nad Łegiem, jak co roku spora ilość mieszkańców mogła cieszyć się magiczną atmosferą, która została wzbogacona występami artystycznymi. Wszyscy zgromadzeni wysłuchali życzeń Wójta Gminy Bojanów Pana Sławomira Serafina oraz posła na Sejm RP Pana Zbigniewa Chmielowca, a następnie po modlitwie i błogosławieństwie ks. prałata Zbigniewa Mistaka, podzielili się opłatkiem.

Przybyłym mieszkańcom czas umilali uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie, którzy zaprezentowali jasełka  pt. „Jak to było z Bożym Narodzeniem”. Spotkanie uświetnił również koncert Kapeli Ludowej „Łęgowianie” oraz chóru dziecięcego z Przyszowa dzialaljącego przy GOK w Bojanowie. Wszyscy goście wspólnie nucili świąteczne utwory. 

W spotkaniu uczestniczyły również pary małżeńskie, które w tym roku obchodzą Złote Gody. Wójt gminy Bojanów Pan Sławomir Serafin wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej "Złote Pary", przyjęły gratulcje i życzenia od władz gminy, a wszycy obecni na sali, przy akompaniamencie kapeli ludowej "Łęgowianie", odśpiewali im chóralne "sto lat".  Złotym parom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia, pomyślności i spokoju.

 Tegoroczni Jubilaci, to:
1.    Państwo Maria i Jan Burdzy, zam. Burdze
2.    Państwo Stefania i Bolesław Bednarz, zam. Maziarnia
3.    Państwo Zofia i Czesław Janiec, zam. Burdze
4.    Państwo Zofia i Mieczysław Burdzy, zam. Burdze
5.    Państwo Julia i Aleksander Nowak, zam. Pietropole
6.    Państwo Zofia i Stefan Szot, zam. Laski
7.    Państwo Zofia i Tadeusz Dąbal, zam. Bojanów,
8.    Państwo Zofia i Stanisław Cuber, zam. Stany
9.    Państwo Maria i Władysław Żak,
10.  Państwo Henryka i Stefan Cuber, zam. Przyszów

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor