Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 27 Września 2020    |    Imieniny: Marek, Wacław
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Archiwum Aktualności
 
 

Działamy na rzecz bezpieczeństwa

Łukasz Bajgierowicz Wojt Gminy Pysznica zaprasza na seminarium pt. Działamy na rzecz bezpieczenstwa

Łukasz Bajgierowicz
Wójt Gminy Pysznica
zaprasza na seminarium


pt. „Działamy na rzecz bezpieczeństwa”

Seminarium odbędzie się w dniach 30 września-1 października
w Domu Ludowy w Jastkowicach

Czytaj więcej...

PSR 2020 - Konkurs plastyczny "Gospodarstwo rolne oczami dziecka"

Urząd Statystyczny w Rzeszowie organizuje konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli województwa podkarpackiegoUrząd Statystyczny w Rzeszowie organizuje konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli województwa podkarpackiego "Gospodarstwo rolne oczami dziecka". Szczegóły konkursu są dostępne na stronie Urzędu Statystycznego pod linkiem:

Czytaj więcej...

PSR 2020 - Konkurs dla szkół podstawowych

W związku z trwającym od 1.09 do 30.11.2020 r. Powszechnym Spisem Rolnym 2020, Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego do udziału w konkursach w dwóch kategoriach: I kategoria – „Spisowe rebusy” – klasy I-VI - konkurs plastyczny, II kategoria – „Podkarpacka wieś w obiektywie” – klasy VII-VIII – konkurs fotograficzny style=float: left;W związku z trwającym od 1.09 do 30.11.2020 r. Powszechnym Spisem Rolnym 2020, Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego do udziału w konkursach w dwóch kategoriach:

Czytaj więcej...

Rolniku! Od 16.09. może do Ciebie zadzwonić rachmistrz spisowy

Od 16 września br. rachmistrzowie spisowi rozpoczęli wywiady telefoniczne w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. W ten sposób pomagają rolnikom wypełnić obowiązek spisowy. Zakres pytań w wywiadzie telefonicznym jest taki sam jak w formularzu do samospisu dostępnym na stronie spisrolny.gov.pl. Rachmistrzowie dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych, którzy dotychczas nie wypełnili obowiązku spisowego. Co ważne rolnik, z którym skontaktuje się rachmistrz spisowy jest zobowiązany udzielić odpowiedzi na pytania i w ten sposób wypełnić obowiązek spisowy. Rachmistrzowie spisowi dzwonią do rolników objętych spisem rolnym z numerów telefonu: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62 Wywiady telefoniczne będą realizowane do 30 listopada br. Równocześnie rolnicy mogą skorzystać z punktu spisowego, który znajduje się w budynku Urzędu Gminy Bojanów w pok. nr 9 (sala posiedzeń)Od 16 września br. rachmistrzowie spisowi rozpoczęli wywiady telefoniczne w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. W ten sposób pomagają rolnikom wypełnić obowiązek spisowy. Zakres pytań w wywiadzie telefonicznym jest taki sam jak w formularzu do samospisu dostępnym na stronie spisrolny.gov.pl. Rachmistrzowie dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych, którzy dotychczas nie wypełnili obowiązku spisowego. Co ważne rolnik, z którym skontaktuje się rachmistrz spisowy jest zobowiązany udzielić odpowiedzi na pytania i w ten sposób wypełnić obowiązek spisowy.

Czytaj więcej...

Start Zawodowy Młodych

plakat SZMDo projektu przyjmujemy kobiety i mężczyzn :

  • W wielu 15-29 lat;
  • zamieszkujące województwo podkarpackie;
  • posiadają status osoby pozostającej bez pracy, tj. są bezrobotne lub bierne zawodowo, ubodzy pracujący, pracujący w ramach umów cywilnoprawnych

Czytaj więcej...

Strona 1 z 181

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor