Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 16 Stycznia 2019    |    Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Naczelnik Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli informuje wszystkich przedsiębiorców
 
 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli informuje wszystkich przedsiębiorców

JPK baner mnWszelkie bieżące informacje dostępne są na dedykowanej stronie internetowej www.jpk.mf.gov.pl. W razie pytań lub możliwości szerszej współpracy prosimy o kontakt. Zapraszamy Państwa także do pozostania z nami w stałym kontakcie poprzez dedykowany adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jednocześnie informuje się, że planowane są w tut. Urzędzie szkolenia w zakresie przedmiotowego tematu. Szkolenia będą odbywać się w ramach akcji pn.: „Wtorki z JPK”.

 W listopadzie szkolenia odbędą się w dniach: 7, 14, 21 i 28.11.2017r. o godz. 9.00 – w budynku Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli - sala szkoleń, niski parter . Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, ze względu na ograniczona liczbę miejsc, powinny dokonać rezerwacji jednego z ww. terminów kontaktując się z tut. Urzędem osobiście lub telefonicznie – nr 158777152.

JPK - ulotka.pdf

List podsekretarza stanu.pdf

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor