Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 15 Listopada 2018    |    Imieniny: Maria, Edmund, Marek
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Komitet Obchodów 200-lecia Parafii
 
 

Komitet Obchodów 200-lecia Parafii

20170917 182152W niedzielę 17 października br. rozpoczął swą działalność Komitet Obchodów 200-lecia Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jana Gwalberta i św. Tekli w Stanach. W Domu Parafialnym Św. Józefa w Stanach, z udziałem m.in. Ks. Proboszcza Zbigniewa Mistaka, Wójta Gminy Bojanów Sławomira Serafina, Przewodniczącego Rady Gminy Emila Bielenia, członków Rady Parafialnej, dyrektorów szkół rozpoczęło się inauguracyjne posiedzenie Komitetu.

Podstawowym zadaniem Komitetu jest zorganizowanie i współudział w przeprowadzeniu Obchodów 200-lecia Parafii Stany, a w szczególności: Opracowanie harmonogramu działań mających na celu zaplanowanie, przygotowanie i zrealizowanie okolicznościowych wydarzeń jubileuszowych, pobudzanie aktywności społecznej parafian do działań na rzecz przygotowania do jubileuszu i jego przeprowadzenia, opracowanie kalendarza obchodów jubileuszu, promowanie jubileuszu w środowisku. Komitet działa społecznie,  co oznacza, że tak przynależność do niego, jak i pełnienie w nim określonych funkcji i wykonywanie zadań jest całkowicie nieodpłatne i honorowe. Uczestnictwo w Komitecie jest dobrowolne, każdy z członków Komitetu może z niego w każdym czasie wystąpić. Na czele Komitetu stoi Proboszcz Parafii ks. Prałat Zbigniew Mistak. Członkowie Założyciele biorący udział w spotkaniu sygnowali akt założycielski Komitetu własnoręcznym podpisem.

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor