Dzisiaj jest: 18 Luty 2019    |    Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Vinaora Nivo Slider

Aktualności Slider wiadomości Mażoretki Szermosso Mistrzem Polski

Mażoretki Szermosso Mistrzem Polski

mazoretki1W dniu 03.06.2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Mażoretek w Tarnobrzegu. Ten dzień będzie bardzo długo wspominany i zostanie na zawsze w pamięci obecnych mażoretek.... Otóż właśnie tego dnia emocje sięgnęły zenitu i nasze dziewczęta zdobyły tytuł mistrza Polski w kategorii baton defilada formacja kadetki oraz Mistrza Polski w kategorii baton scena formacja kadetki. Zespół zatańczył oba układy rewelacyjnie o czym świadczą zdobyte puchary i medale, które każda uczestniczka zespołu otrzymała. Tancerki są wielkie, ponieważ mistrzostwa nie są jak zwykły przegląd taneczny. Jury przyjechały aż z Czech! Ocena była bardzo surowa, gdyż za każdy najmniejszy błąd, upadek pałeczki marszowej, zły marsz, skinienie głowy, nieodpowiedni strój, złe stawianie stopy itp. były ujemne punkty! Mimo tego oceniania dałyśmy radę i pokonałyśmy liczną konkurencję. To nie koniec naszych sukcesów przywiezionych z soboty! Również zdobyłyśmy:
I miejsce- tytuł Mistrza Polski (złoty medal) w kategorii 2x flaga solo seniorki- Iwona Sudoł,
II miejsce tytuł I- vice Mistrz Polski ( srebrny medal) w kategorii flaga solo juniorki- Martyna Rędzio,
- 6 miejsce w kategorii baton duo/trio juniorki- Martyna Rędzio i Gabriela Gębska,
- 8 miejsce w kategorii pom-pom solo juniorki (cheerleaderki)- Zuzanna Dul.
Dyplom za udział Julii Magdziak w kategorii baton solo kadetki.
Wielkie brawa należą się dziewczętom a przede wszystkim Martynie Rędzio -> tańczy zaledwie rok a w kategorii baton solo juniorki pokonała aż 18 zawodniczek (!!!) oraz zdobyte srebro w kategorii flaga solo juniorki (uczyła się kręcić flagą tylko 2 tygodnie, ponieważ nie dysponowałyśmy takim przedmiotem- ale dała radę), Ani Michalskiej, która była lepsza od 10 zawodniczek oraz Ewie Młynarczyk, która zdobyła tytuł II-vice Mistrza Polski. To były nasze pierwsze mistrzostwa. Bardzo cieszymy się ze zdobytych tak wielu nagród na tych Mistrzostwach. Należy dodać, że zespół istnieje dopiero 2 lata a zdobył tak wielkie osiągnięcia.