Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2019    |    Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Slider wiadomości Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
 
 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

slajder turniej2W dniu 1 grudnia 2018r. na hali sportowej w Przyszowie odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla roczników 2006/2007. W godzinach od 10:00 do 15:00 swoje zmagania rozpoczęło sześć drużyn, dwa zespoły reprezentujące Orlik Bojanów (2006 i 2007), Stal Nowa Dęba, ASPN Zbydniów, Sokołek Kamień oraz Sokołek Nisko. W celu sprawniejszego przeprowadzenia turnieju rywalizowaliśmy systemem z podziałem na dwie grupy.  W grupie „A” znalazły się drużyny Orlika Bojanów 2006, Stali Nowa Dęba oraz ASPN Zbydniów, zaś w grupie „B” Orlik Bojanów 2007, Sokołka Kamień oraz Sokołka Nisko. Rywalizacja grupowa jak i pucharowa przyniosła sporo emocji piłkarskich, było wiele pięknych indywidualnych i zespołowych akcji, padło mnóstwo pięknych bramek.

Klasyfikacja po rozegraniu wszystkich meczy wyglądała następująco:
1. Stal Nowa Dęba
2. Orlik Bojanów 2006
3. Orlik Bojanów 2007
4. Sokołek Kamień
5. Sokołek Nisko
6. ASPN Zbydniów
Podsumowując I Turniej Mikołajkowy 2018 w rywalizacji wzięło 6 drużyn, które składały się z około 60 zawodników.  Ponadto każda z ekip bez względu na zajęte miejsce otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom indywidualny dla każdego zawodnika oraz dyplom dla drużyny. Każdy z trenerów miał możliwość wskazania w drużynie zawodnika wyróżniającego się na tle swoich kolegów oraz jak na Turniej Mikołajkowy przystało nie obyło się bez słodkich łakoci dla każdego uczestnika.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie i zaangażowanie, a także rodzicom za dzielny i wzorowy doping. Szczególne wyrazy podziękowania kieruję w stronę Pana Wójta Gminy Bojanów Sławomira Serafina za objęcie I Turnieju Mikołajkowego honorowym patronatem oraz za pomoc w rozwoju dziecięcej piłki nożnej w naszej Gminie.  Dziękuję również Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Bojanowie Panu Krystianowi Marutowi oraz Pani Dyrektor Annie Bednarczyk za niezbędną pomoc w organizacji tego turnieju, podziękowania również dla naszego sędziego Przemka Kozioł. Myślę, że za rok również się spotkamy ale już na II Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w którym będzie grało więcej kategorii wiekowych.

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor