Dzisiaj jest: 22 Listopada 2017    |    Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Aktualności Slider wiadomości Mażoretki Szermosso Mistrzem Polski

Mażoretki Szermosso Mistrzem Polski

mazoretki1W dniu 03.06.2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Mażoretek w Tarnobrzegu. Ten dzień będzie bardzo długo wspominany i zostanie na zawsze w pamięci obecnych mażoretek.... Otóż właśnie tego dnia emocje sięgnęły zenitu i nasze dziewczęta zdobyły tytuł mistrza Polski w kategorii baton defilada formacja kadetki oraz Mistrza Polski w kategorii baton scena formacja kadetki. Zespół zatańczył oba układy rewelacyjnie o czym świadczą zdobyte puchary i medale, które każda uczestniczka zespołu otrzymała. Tancerki są wielkie, ponieważ mistrzostwa nie są jak zwykły przegląd taneczny. Jury przyjechały aż z Czech! Ocena była bardzo surowa, gdyż za każdy najmniejszy błąd, upadek pałeczki marszowej, zły marsz, skinienie głowy, nieodpowiedni strój, złe stawianie stopy itp. były ujemne punkty! Mimo tego oceniania dałyśmy radę i pokonałyśmy liczną konkurencję. To nie koniec naszych sukcesów przywiezionych z soboty! Również zdobyłyśmy:
I miejsce- tytuł Mistrza Polski (złoty medal) w kategorii 2x flaga solo seniorki- Iwona Sudoł,
II miejsce tytuł I- vice Mistrz Polski ( srebrny medal) w kategorii flaga solo juniorki- Martyna Rędzio,
- 6 miejsce w kategorii baton duo/trio juniorki- Martyna Rędzio i Gabriela Gębska,
- 8 miejsce w kategorii pom-pom solo juniorki (cheerleaderki)- Zuzanna Dul.
Dyplom za udział Julii Magdziak w kategorii baton solo kadetki.
Wielkie brawa należą się dziewczętom a przede wszystkim Martynie Rędzio -> tańczy zaledwie rok a w kategorii baton solo juniorki pokonała aż 18 zawodniczek (!!!) oraz zdobyte srebro w kategorii flaga solo juniorki (uczyła się kręcić flagą tylko 2 tygodnie, ponieważ nie dysponowałyśmy takim przedmiotem- ale dała radę), Ani Michalskiej, która była lepsza od 10 zawodniczek oraz Ewie Młynarczyk, która zdobyła tytuł II-vice Mistrza Polski. To były nasze pierwsze mistrzostwa. Bardzo cieszymy się ze zdobytych tak wielu nagród na tych Mistrzostwach. Należy dodać, że zespół istnieje dopiero 2 lata a zdobył tak wielkie osiągnięcia.